piątek, 1 listopada 2013

O czym napisać?

Potrzebuję Waszej drobnej pomocy :D Cóż, poradzę sobie bez niej, ale trochę to potrwa, a ja zazwyczaj wybieram najkrótszą drogę, więc... Liczę na Was xd Chcę rozszerzyć punkt "o mnie" i coś o sobie napisać... Ale nie do końca wiem co... Nie jestem nikim ciekawym i chciałam Was poprosić byście napisali, co mam tam zemścić. No wiecie, piszecie np. że powinnam napisać o tym do jakiej szkoły chodzę (w sensie gimnazjum, liceum itp, nie dokładnie, głupia nie jestem), jakie książki czytam, co lubię itp... Bardzo by mi się to przydało, więc z góry dziękuję, Wasza pomoc będzie nieoceniona :)

5 komentarzy:

 1. Czasami, gdy potrzebuję czegoś, a nie mogę wymyślić piszę na kartce pierwsze wpadające mi do głowy słowa, które kojarzą mi się z tym, o czym piszę. Jak skończą mi się pomysły biorę te wyrazy, które mają największy sens i piszę zdania. :)

  A jeśli o samą "regułę" pisania o sobie - zamieść podstawowe informacje, dodatkowo napisz co lubisz robić, oprócz czytania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajna sprawa :D Będę musiała spróbować kiedyś Twojej metody :) I dzięki, po prostu nie chce przesadzić, ale nie chcę też napisać za mało w sensie...Wiesz, jak już się za coś biorę to chcę to zrobić porządnie ;)

   Usuń
  2. Właśnie przeczytałam Twój komentarz na moim blogu - gdzie będzie można przeczytać twoje opowiadanie? Bardzo lubię takie krótkie formy literackie :)

   Usuń
 2. Może inne zainteresowania poza czytaniem, albo ulubione gatunki książek, seriale bądź bohaterów. Motto życiowe?

  OdpowiedzUsuń
 3. Co lubisz robić w wolnym czasie , jak lubisz muzykę

  OdpowiedzUsuń